icon-gieros
Wczytywanie strony...

Poznaj nas

Poznaj nas

Kliencie, witam Cię w moim przedsiębiorstwie produkcyjnym. Na całej stronie oddaję głos moim pracownikom. Kto jak nie oni najlepiej opowie o tym, co tu dla Ciebie robimy? Ale tę zakładkę zostawiłem dla siebie.

Dowiesz się tu: dlaczego warto z nami współpracować; jakimi wartościami kieruję się od lat, budując markę Gieros; jak to się wszystko zaczęło i co doprowadziło do tego, że dziś tak wiele możemy Ci zaoferować.

Poznajmy się bliżej!
Marcin Gieros

O nas

Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjnym…

Gdybym miał określić, w czym specjalizuje się firma Gieros, używając ogólnie funkcjonujących sformułowań, to powiedziałbym, że jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, opierającym się na dwóch głównych filarach. Po pierwsze na biurze projektowym i narzędziowni, gdzie konstruujemy formy wtryskowe na własne potrzeby, świadczymy usługi z zakresu obróbki metali maszynami CNC oraz projektowania form wtryskowych i detali z tworzyw sztucznych. Po drugie na wtryskowni, w której zajmujemy się wytwarzaniem elementów z tworzyw sztucznych metodą wtryskową. Ponadto oferujemy usługi montażu gotowych produktów i półproduktów na naszych autorskich liniach montażowych i zajmujemy się obsługą magazynów.

Taka definicja nie wyczerpuje jednak istoty przedsiębiorstwa produkcyjnego, jakim jest firma Gieros. Nie jesteśmy po prostu narzędziownią, wtryskownią, biurem projektowym czy zakładem przetwórstwa tworzyw sztucznych.

My przenosimy Twój biznes na inny poziom technologiczny!

W naszej pracy nie chodzi o to, żeby zaprojektować i wytworzyć wyrób, który działa. To umieją wszystkie przedsiębiorstwa produkcyjne. Chodzi o to, żeby znaleźć na niego miejsce wśród wyrobów Twojej konkurencji. Żeby w istniejącym środowisku rynkowym był on lepszy, ładniejszy, bardziej funkcjonalny lub tańszy.

Nie skupiamy się tylko na wyrobie jako takim, ale również na jego otoczeniu i użytkowniku końcowym. Wciąż mamy z tyłu głowy to, że po okresie eksploatacji trzeba będzie taki wyrób przetworzyć ponownie.

Próbujemy zawsze stać dwa schodki wyżej niż nasza konkurencja. Dzięki temu mamy zupełnie inną perspektywę. Szerzej rozpatrujemy Twoją potrzebę i znajdujemy takie rozwiązanie, które pozwoli na szybsze, mądrzejsze, bardziej ergonomiczne i ekonomiczne jej zaspokojenie.

Co wyróżnia nasze przedsiębiorstwo produkcyjne?

Kompleksowość, która nie jest pustosłowiem

Unikalną cechą naszej oferty jest kompleksowość. Ale nie taka, która jest pustą obietnicą i sloganem kopiowanym na 90% stron internetowych w sieci. Tylko rzeczywista, którą możesz bardzo szybko zweryfikować już na etapie planowania współpracy z naszym przedsiębiorstwem produkcyjnym.

To, co dzieje się po drodze, w ogóle nie musi Cię interesować. A dzieje się naprawdę dużo – wizualizacja Twojej koncepcji w naszych głowach, tworzenie dokumentacji projektowej i prototypu, dobór optymalnej technologii, konstruowanie narzędzia, właściwa produkcja detalu, montaż i transport. Tym wszystkim zajmuje się przedsiębiorstwo produkcyjne Gieros. Po Twojej stronie zostaje tylko podanie nam, jakie masz wymagania (na początku współpracy), i odbiór gotowego zamówienia (na końcu).

Wszechstronność, która dla nas jest normą

Nasza firma składa się z biura projektowego, narzędziowni wyposażonej w 7 maszyn CNC (frezarki, tokarka oraz elektrodrążarka), wtryskowni z 19 wtryskarkami sterowanymi komputerowo, działu montażu z zautomatyzowanymi liniami montażowymi i magazynów. Wszystkie te działy obsługuje kilkudziesięciu pracowników. W znaczący sposób wspierają ich w tym systemy komputerowe, które szyjemy na naszą miarę i adaptujemy do wciąż zwiększających się możliwości naszego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Na każdym etapie realizacji Twojego zlecenia nasi ludzie współpracują ze sobą, aby cały proces technologiczny był jak najbardziej opłacalny – tak dla Ciebie, jak i dla nas.

Dziś takie podejście powoli staje się standardem w naszej branży, ale my taką wszechstronność zdołaliśmy wypracować sobie w czasach, kiedy zaledwie kilka przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce mogło poszczycić się tym samym. To dlatego cieszymy się wysoką pozycją na rynku i niesłabnącym zaufaniem naszych klientów. Wielu z nich współpracuje z nami już ponad dekadę, a rekordzista ponad dwie!

Szybkość wynikająca z samowystarczalności

Podstawą działania naszej firmy jest dialog pomiędzy wszystkimi jej działami. Dzięki efektywnej komunikacji jesteśmy w stanie już na etapie projektowania formy i detalu przewidzieć ewentualne problemy i zminimalizować ryzyko ich wystąpienia. A to z kolei wpływa na optymalizację czasu wykonania Twojego zlecenia.

Kolejnym naszym wyróżnikiem jest właśnie szybkość. Wynika ona z procedur wdrażanych w naszym przedsiębiorstwie produkcyjnym przez lata, własnych technologii i patentów wymyślanych samodzielnie. Większość rzeczy robimy na naszym pokładzie. Nie musimy zatem korzystać z firm zewnętrznych, czekać na ich wyceny i realizacje. Pozwala nam na to rozbudowany park maszynowy, który wciąż rozwijamy. Najważniejsze, żeby ugruntowywać naszą samowystarczalność i strategiczną pozycję na rynku oraz poszerzać ofertę, z której możesz skorzystać.

Preferencyjne ceny przy zachowaniu wysokich standardów

Nasza wysoka niezależność od podwykonawców sprawia, że niemal cały zysk ląduje w firmie. Dzięki temu możemy zwiększać wynagrodzenia dla naszych pracowników, co przekłada się na ich zaangażowanie i wydajność (a co za tym idzie – na szybkość), inwestować oszczędności w nieustający rozwój (co wpływa na jakość naszych usług), a przede wszystkim obniżać ceny naszym klientom. To dlatego wypracowaliśmy sobie status jednego z najbardziej konkurencyjnych cenowo przedsiębiorstw produkcyjnych w Polsce pod względem produkcji narzędzia. Ale czy to znaczy, że nie jesteśmy dobrzy jakościowo? Wręcz przeciwnie.

Elitarny zespół pracowników

Do obsługi tak wszechstronnego, samowystarczalnego i zautomatyzowanego przedsiębiorstwa produkcyjnego potrzebni są naprawdę dobrze wykwalifikowani pracownicy. I z takimi właśnie współpracujemy. Każdy u nas dokładnie wie, co ma robić. Mogę śmiało powiedzieć, że nasza jakość wynika z ludzi. A jej poziom nie opiera się na tym, co wie najmądrzejszy w zespole, ale jest sumą kompetencji i kwalifikacji nas wszystkich. Każdy dokłada swoją cegiełkę wiedzy, umiejętności i doświadczenia.

Jeśli zatem realizacja Twoich zamierzeń zależy od dobrze skonstruowanej formy wtryskowej i profesjonalnie wykonanego detalu, to śmiało możesz powierzyć nam swoje zlecenie. Zapewniam Cię, że będzie ono w dobrych rękach. Od pomysłu po gotowy wyrób.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Jeśli…

…zakładasz firmę lub start-up, w których planujesz promować i sprzedawać swoje autorskie produkty…

…chcesz poszerzyć ofertę handlową swojego sklepu o nowe wyroby z tworzyw sztucznych…

…szukasz partnera do efektywnej współpracy przy masowej produkcji Twoich artykułów…

…dopiero przymierzasz się do wejścia na rynek i chcesz najpierw sprawdzić swoją koncepcję i podziałać na nieco mniejszą skalę…

…wolisz skupić się na własnej działalności i potrzebujesz kogoś, kto weźmie na siebie całą produkcję – od wykonania projektu po dostarczenie produktów lub komponentów pod wskazany przez Ciebie adres…

…potrzebujesz technologicznych udogodnień do swojego przedsiębiorstwa produkcyjnego i linii produkcyjnych…

…z jakiegoś powodu zawiodłeś się na dotychczasowym producencie form wtryskowych i wyrobów z tworzyw sztucznych i chcesz przenieść swoją produkcję…

…Twoja sytuacja jest nieco inna niż wymienione wyżej, ale wciąż związana z profilem naszego przedsiębiorstwa produkcyjnego i oferowanymi przez nas usługami…

…do realizacji któregoś z wymienionych celów potrzebujesz doświadczonego zespołu profesjonalistów, przed którymi tworzywa sztuczne i obróbka CNC nie mają żadnych tajemnic…

…to jesteśmy dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Dla nas nie ma znaczenia, z jak dużą firmą współpracujemy.
Może to być:

  • jednoosobowa działalność gospodarcza,
  • start-up,
  • firma z małego lub średniego sektora,
  • duży koncern.

Wśród naszych partnerów mamy przedstawicieli wszystkich tych rodzajów przedsiębiorstw. A także różnorakich branż i segmentów przemysłu, w których wykorzystuje się tworzywa sztuczne, formy wtryskowe i inne usługi narzędziowe.

Ze względu na specyfikę naszych zasobów technologicznych specjalizujemy się w produkcji średnio- i wielkoseryjnej metodą wtrysku. Ale od czasu do czasu lubimy wziąć na warsztat jakieś zadanie specjalne, np. wykonanie bardzo trudnego technologicznie detalu w bardzo małych ilościach.

Nie zastanawiaj się, czy jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjnym dla Ciebie. Po prostu skontaktuj się z nami, opowiedz o swoim pomyśle i oczekiwaniach, pokaż nam swój projekt, jeśli go masz, a my zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania technologiczne i ekonomiczne.

Propozycję współpracy przygotujemy dla Ciebie szybciej niż niejedna konkurująca z nami firma.

Jak pokazuje nasz przykład – czas to pieniądz. Nie warto więc go marnować na bezproduktywne czekanie czy opóźnienia wynikające ze współpracy z kilkoma niepowiązanymi ze sobą dostawcami usług. Lepiej od razu wybrać firmę Gieros – przedsiębiorstwo produkcyjne z kompleksową ofertą.