0%

Etap II produkcja

Etap II produkcja

Prace projektowe zostały zakończone! Teraz może ruszyć produkcja Twojego zamówienia.

Jesteśmy do niej bardzo dobrze przygotowani, ponieważ stworzyliśmy sobie solidne podstawy, wykluczyliśmy wszystkie wychwycone niedociągnięcia, zminimalizowaliśmy ryzyko wystąpienia niepowodzeń, zoptymalizowaliśmy – na razie teoretycznie – cały proces produkcyjny.

Teraz teoria stanie się praktyką. W tej zakładce opowiemy Ci pokrótce, jak przebiega cały proces produkcyjny Twojego detalu.

MONTAŻ

tu składamy produkty z tworzywa sztucznego

W dziale montażu i konfekcjonowania kompletujemy wszystkie części, z których powstanie zamówiony przez Ciebie produkt z tworzywa sztucznego. Składają się na niego:

  • rzecz jasna wypraski, które przed chwilą wyprodukowaliśmy,
  • komponenty kupione w firmach zewnętrznych (np. sprężyny, podkładki, wkręty, uszczelki, magnesy itp.),
  • elementy współpracujące, które przedstawiłeś nam na początku współpracy – albo dostarczone przez Ciebie w wymaganej do produkcji ilości, albo kupione przez nas u wskazanego przez Ciebie dostawcy.

Następnie składamy wszystko w całość. Jak się domyślasz, jest to dość żmudna i monotonna praca, która wymaga od nas precyzji i cierpliwości. Na szczęście dział montażu wyposażony jest w szereg nowoczesnych urządzeń, wyprodukowanych przez naszych kolegów z narzędziowni i dostosowanych stricte do naszych potrzeb. Są to np. linie montażowe i technologiczne, zgrzewarki, prasy pneumatyczne, chwytaki, drukarki etykiet i inne przyrządy. Dzięki nim nie tylko zwiększa się komfort naszej pracy, ale też możliwa jest optymalizacja koszów montażu oraz uzyskanie końcowych produktów z tworzywa sztucznego o bardzo wysokiej jakości i uznawanych za jedne z najlepszych na świecie w swojej grupie asortymentowej.

Efektem montażu jest gotowy wyrób, czyli dokładnie to, co u nas zamówiłeś. Może to być albo półfabrykat, który wykorzystasz do realizacji swoich dalszych założeń, albo skończony produkt z tworzywa sztucznego, który od nas może pojechać prosto na półkę w Twoim sklepie.

Wcześniej należy jeszcze zapakować zamówienie. Możliwości jest wiele. Zazwyczaj stosujemy worki z polipropylenu, polietylenu lub polistyrenu, które zamykane są strunami lub taśmami, bądź zgrzewane. Worki trafiają do tekturowych opakowań zbiorczych, oznaczonych etykietami. Wszystko pakujemy zgodnie z Twoimi wytycznymi i sugestiami. Tutaj wszystko zależy od Ciebie – możesz zamówić u nas dowolną konfigurację skomplikowanego montażu i pakowania Twoich produktów z tworzywa sztucznego.

 Wróć do poprzedniego etapu

logo-pzpts
tlo-foot-test